Зранку на виборчих дільницях у Черкасах – черги

25 травня 2014, 10:22

Черги та перші порушення на виборчих дільницях - так стартували вибори Президента, міського голови та депутатів міської ради в Черкасах.

Так, заступник голови Черкаської обласної організації КВУ Юрій Сас у мережі Фейсбук у групі «Черкащина: захистимо вибір» повідомив, що на дільниці 711056, що що знаходиться в 20-му Вищому професійному художньому училищі є проблеми зі списками, страшні черги та зовсім непристосоване приміщення.

"Члени ДВК на гальмах, виборцю видали бюлетень покреслений ручкою, можливо, це не випадок, а система", - зазначив Сас.

Депутатка Черкаської міської ради від ВО "Батьківщина" Наталія Коваленко, щоб проголосувати, простояла у черзі півгодини.

"8 годин 25 хвилин. 33 школа. Черги на всiх трьох дiльницях. Народу багато. Кiлька кандидатiв-мажоритарникiв зустрiчають виборцiв ;). У людей настрiй гарний, попри те, що доводиться стояти в чергах. Простояла в черзi майже пiвгодини. Дай Боже, змiн на краще в Украiнi!" – написала Наталія Коваленко.

Через великі черги окремі виборці ігнорують голосування за міського голову Черкас та депутатів міськради, віддавши свій голос лише за президента.

"На дільниці 711073 погано організована видача бюлетенів, окрім цього є великі черги. Так, виборцю потрібно стояти окрему чергу за бюлетенем по президентським виборам, а окрему - по міським. Є випадок, коли людина відмовилася стояти ще одну чергу і пішла голосувати лише за президента", - написав на своєї сторінці Андрій Чернега.

Поділитись

Коментарі

Вгору