Золотонісців обурили публікації проти мера

03 серпня 2016, 21:32

21a96030d1201e16b08d143959fe4913

Освітяни Золотоноши виступили з підтримкою мера міста Віталія Войцехівського. У відкритому листі, оприлюдненому у місцевому виданні, вони обурюються публікаціями в одному з обласних ЗМІ, пише "Прочерк" з почиланням на zolotonosha.ck.ua.

«З-поміж цілої серії наклепницьких матеріалів особливої уваги заслуговує стаття "Золотоноша: лицемірний маскарад користі", в якій автор … маніпулює свідомістю читачів, видаючи за правду абсолютно відверту брехню,» - йдеться в листі.

Авторів листа обурило те, що в статті мера Золотоноші називають не інакше, як «монстр-корупціонер, який прийшов на все готове з єдиною метою - розкрасти і розвалити всі видатні надбання свого попередника», і наголошують, що у золотонісців гарна пам’ять і вони пам’ятають з чиїм приходом у місті почалися зміни на краще.

«Ми ще не забули стихійні смітники по всьому місту, які вивозилися більше року після приходу Віталія Войцехівського. Згадуємо, як виходили на постійні суботники, щоб вигрібати ті "надбання", про які ви пишете. Навіть учні вигрібали те, що роками не вивозилося і поширювало сморід на все Лівобережжя. Ще не забули безрезультатні ямкові ремонти, холод у школах, регулярні затримки зарплат, особливо напередодні Нового Року. Відчуття образи від того, що протягом 8 років жодної копійки не було інвестовано у капітальні ремонти навчальних закладів: протікали дахи, виходили з ладу комп'ютери, провалювалася підлога у ЗОШ №3, міні-котельні перебували у жахливому стані. Обдертий і холодний будинок культури, в який потрібно було носити відра для молодших школярів, щоб ті могли сходити до вітру під час концертів. Цей перелік можна продовжувати безкінечно, узагальнивши наступною тезою: період Золотоноші до Войцехівського був періодом приниження людської гідності. У вашій же інтерпретації це чомусь звучить як "досягнення і здобутки"».

Освітяни припускають, що таке «відверто цинічне перекручування фактів, яке у народі іменується брехнею, комусь вигідне» і вважають газету «політично замовним виданням, яке обслуговує інтереси не українців, а того, хто прагне сидіти на шиї в українців за допомогою депутатського мандата».

«Ми, золотонісці, здатні розрізняти зерна від полови і, проголосувавши на виборах мера за Віталія Войцехівського, не дозволимо нікому засмічувати наші мізки наклепами, безпідставними звинуваченнями і подібним безглуздям.

Від імені освітян міста, О.М. Строкань, начальник відділу освіти, Л.І. Денисюк, директор Золотоніської гімназії ім С.Д.Скляренка, В.Я. Горошочок, директор спецалізованої школи №1, О.М. Вертипорох, директор спеціалізованої школи№2, Л.А. Павленко, директор ЗОШ№3, О.М. Курило, директор ЗОШ №5, О.О. Пузєєв, директор ЗОШ №6, В.І. Чамата, директор Золотоніської санаторної школи-інтернат, О.М. Ткаченко, завідуюча ДНЗ "Веселка",
Л.В. Дегтяренко, завідуюча ДНЗ "Струмочок", В.І. Коваль, завідуюча ДНЗ "Сонечко", Л.Л. Якушина, завідуюча ДНЗ "Берізка", Н.М. Городнича, завідуюча ДНЗ "Калинка", С.С. Литвиненко, завідуюча ДНЗ "Ялинка", І.В. Веремієнко,завідуюча ДНЗ "Ромашка", О.М. Омельченко, директор БДЮТ, О.В. Кулик, директор МНВК».

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору