Золотонісці самостійно освітлюють вулиці та ремонтують дороги (фото)

30 листопада 2015, 16:53

LIHTAR

Близько тридцяти вулиць та провулків вдалося освітлити у Золотоноші буквально за кілька місяців.  Стало це можливим завдяки міській програмі "Місто власними руками".

Про це в коментарі "Про все" розповів міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський. Він каже, що це проста, але дуже ефективна програма.

Її суть, за словами міського голови, в тому, що у вирішенні нагальних проблем міста безпосередню участь бере громада.

- Люди самі вирішують, що необхідно зробити. Наприклад, при освітленні вулиць самотужки купують ліхтарі, а вже до мережі підключаємо їх за рахунок бюджету, - каже міський голова. - Коли люди побачили, що це не декларативна, а дієва програма, то почали проявляти ще більший інтерес. Тобто реакція містян значно краща, ніж навіть я розраховував. Зараз, зокрема, дуже активно йде вирішення питання освітлення.

DSC_7826

Віталій Войцехівський зазначає, що так само із ремонтом доріг. Завдяки спільній роботі громад та міської влади в Золотоноші вже спромоглися відремонтувати вулицю Нова та дворовий заїзд до одного з будинків.

DSC_7400Шукаєте якісні та дешеві варіанти? Тоді ВАМ до НАС! Якісні вхідні двері на mexin.com.ua. Без трати часу та переплат.

Перший заступник міського голови Олег Масло додає, що містяни самотужки складаються грішми на створення ремонтного проекту:

- Це невеликі кошти десь по  200-250 гривень з двору. Люди самі вирішують, де краще асфальтувати і також уважно контролюють цей процес.

За словами Віталія Войцехівського, містяни не збираються зупинятися на дорогах та освітленні, у подальших планах - встановлення дитячих майданчиків, заміна комунікацій у п'ятиповерхових будинках. Зараз люди прораховують ці варіанти.

- Я не чув, щоб такі програми були в інших містах області, - зауважує Віталій Войцехівський.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору