“Золотоніський бекон” викупив будівлю інституту в Черкасах

29 листопада 2022, 08:15

У Черкасах відома компанія викупила 6-поверхову будівлю державного інституту. Власне, сама будівля розташована по вулиці Одеській. Це колишній державний науково-дослідний інститут «Акорд». Інформація про результати аукціону розміщені на сайті «Прозоро. Продажі», пише vikka.

Інститут «Акорд» є діючим. У ньому працюють 5 осіб. Він надає послуги з досліджень і експериментальних розробок. Мається право власності на будівлю. А також є заборгованість по заробітній платі 232 тис. грн.

Продаж будівлі інституту проводив Фонд державного майна України. Стартова ціна була – 1 млн. грн. За право придбати будівлю боролися три претенденти. Найбільшу суму в 6 млн грн, що перевищує стартову в 6 разів, вказало підприємство ТОВ «Золотоніський бекон». Угода про придбання об’єкту має бути завершена до 20 січня 2023 року.

ТОВ «Золотоніський бекон» належить Юрію та Радиславу Ткаченкам, а також Фрунзе Казаряну. За словами директора підприємства Дениса Мироненка, будівлю планують реконструювати, там хочуть збудувати офісні приміщення для корпорації «Золотоніський бекон». Наявна заборгованість перед працівниками, яка складає понад 200 тис. грн, буде погашена переможцем аукціону. “Золотоніський бекон” займається сільським господарством, тваринництвом і виробництвом мяса.

Нагадаємо, що Уряд України запланував провести масштабну приватизацію. У першу чергу на аукціони виставлятимуть непрофільні обєкти.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору