Золотоніський боєць “Карпатської Січі” назвав свій автомат на честь доньки

08 вересня 2015, 14:13

1

Більшість бійців називають свої автомати на честь дружин, а „Манюня” золотонісця Олександра Носенка названа на честь доньки – 11-річної Маші. Саме за нею боєць з позивним “Йозеф”, котрий несе службу у окремій штурмовій роті “Карпатська Січ”, найбільше сумує на фронті. Постійно милується на фото, намагається знайти вихід в інтернет, щоб продивитися її сторінку у соцмережі, інформує Золотоноша.

- Ви уявляєте! Вчора поставила на сторінці статус, що вона закохана! – публікує розчулену розповідь  Йозефа товаришам офіційна сторінка підрозділу у Facebook. – Я питаю: хто ж обранець? А вона мені відповідає: не твоя справа!

За словами Олександра, багато років поспіль він майже щодня співав їй перед сном замість колисанки „Рідна мати моя”. У дитячому ж садочку дізналися, що він грає на гітарі й попросили заспівати цю пісню на ранковому святі. Перед виконанням Носенко сказав: „На жаль, не у всіх дітей є мати. Але у всіх нас є Україна, яку ми вважаємо за матір. Тому присвячую цю пісню Батьківщині”.

- Більшість батьків мене, звісно, не зрозуміли. Але ж я виступав для дітей. Їм сподобалося, – пригадує боєць.

Найбільше Йозефа бентежить те, що через війну він тимчасово не може виховувати доню.

- Я обіцяв їй, що завжди буду з нею. А, виходить, збрехав. Та коли почалися події на Сході, вважав безчесним сидіти вдома на дивані.

Поділитись

Коментарі

Вгору