Золотоніські товари можуть з’явитися на полицях магазинів Авдіївки

22 лютого 2016, 21:00

20150306100359

Товари, які виготовляють золотоніські підприємства, незабаром можуть з’явитися на полицях магазинів Авдіївки. Там для них готові навіть зробити відділ із назвою «Золотоноша».

Про це в коментарі «Про все» розповів міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, який нещодавно повернувся з Авдіївки.

- У нас є підприємства, які виготовляють різні продукти харчування - це і мука, і консервація, і молочні продукти. І ми могли б їх напряму постачати у магазини Авдіївки. Там є мережа магазинів із назвою «Україна», можна було б зробити у них золотонський відділ, - зазначає Віталій Войцехівський.

Міський голова каже, що вже незабаром зустрінеться із золотоніськими підприємцями, аби донести їм цю ідею. Він не заперечує, що великого прибутку підприємцям така співпраця не принесе, але українські товари на сході вкрай необхідні.

- Окрім того, домовилися про приїзд до нас дітей з Авдївки на літні канікули. Вони бояться їхати без батьків, тож запрошуємо дітей разом із дорослими, - додає Віталій Войцехівський.

Поділитись

Коментарі

Вгору