Золотоніські школярі проводять екскурсії про права людини

25 березня 2017, 20:19

Пересувна виставка «Кожен має право знати свої права» стартувала у Золотоніській гімназії імені С.Д.Скляренка. Освітні екскурсії проводять ініціативні учні-старшокласники, пише "ГромЧе".

Екскурсоводами стали представники учнівського самоврядування. Вони пройшли спеціальне навчання під час семінару, який відбувся 13-14 березня. Керував навчанням  тренер Андрій Кінаш – координатор освітньої мандрівної виставки «Кожен має право знати свої права».

Освітні екскурсії тривають 40-60 хвилин. Вони включають в себе як безпосередньо інформаційно-навчальний блок, так і обговорення найбільш актуальних для відвідувачів питань щодо прав людини та можливостей їх захисту.

– Так виставка стає своєрідним майданчиком для дискусій про права людини та актуальні проблеми, що турбують кожного відвідувача та громаду в цілому, – пояснюють в адміністрації школи. – Вона дає можливість використовувати матеріали в якості додаткових джерел для навчання , стимулювати дискусію навколо проблем прав людини.

Всеукраїнський тур мандрівної освітньої виставки «Кожен має право знати свої права» організовано програмою USAID «Права людини в дії». Вона впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».

Коментарі

Вгору