Золотоніські комунальники отримали новенький самоскид

28 жовтня 2014, 12:37

20142410160906

Нещодавно в КП «Міський водоканал» з’явився новий помічник – самоскид вітчизняного виробництва. Про це «Золотоноша Online» розповів директор підприємтсва Сергій Кузнецов.

У "Водоканалі" кілька років працює сучасний трактор «Авант», який успішно справляється з різними роботами з початку 2013 року, як літом, так і зимою.  А в цьому році з’явився ще однин «трудівник» - сучасний самоскид Ashok Leyland 1518.

Тендер на закупівлю вантажівки для золотоніського ЖКГ виграв ПрАТ "Чернігівський автозавод", який вже кілька років, крім автобусів під маркою «Еталон», займається збіркою вантажних автомобілів. Кошти на придбання самоскида були закладені в бюджет ще з початку року. Також планувалося придбати новий екскаватор, взамін старому, та ще один «Авант». Але через економічні проблеми в нашій країні, було придбано лише одну вантажівку.

За словами Кузнецова, новий транспортний засіб буде активно використовуватися комунальним підприємством для вивезення снігу та піску взимку, листя в осінній період, різноманітних відходів, як від приватного сектору, так і від багатоповерхівок. До цього часу комунальники використовували старенький трактор з причепом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору