Більше семи тисяч підприємств області не доплачують військовий збір

28 жовтня 2014, 13:01

20000003469

Сім тисяч тридцять підприємств Черкаської області не доплачують військовий збір, виплачуючи своїм працівникам необґрунтовано занижену заробітну плату.

763 роботодавців виплачують зарплату нижчу за законодавчо встановлений мінімум (1218 грн.); а 6267 підприємств – виплачують нижчу за середню по області (2833 грн.), - інформують у ГУ ДФС у Черкаській області.

Оскільки об’єктом оподаткування військовим збором є зокрема заробітна плата, виплати та винагороди, які роботодавець виплачує працівникові у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, занижуючи зарплату працівникам, посадові особи підприємств занижують одночасно й відрахування з податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та військового збору.

За словами начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Володимира Коломійця, наразі область спрямувала до державного бюджету 26,3 млн.грн. військового збору, у т.ч. майже 7,2 млн.грн. у поточному місяці. «Але цей внесок може бути набагато більшим, якщо кожен платник проявить на ділі свою громадянську позицію. До того ж виплата реальних зарплат це й соціальний захист працівників, рідні і близькі яких задіяні в АТО», – відмітив В.Коломієць.

Серед найбільших платників військового збору в області: філія «Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Азот», ПРАТ «Миронівська птахофабрика», ПАТ «Черкасиобленерго», Локомотивне депо станції ім. Т.Г.Шевченка.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору