Золотоніські діти оздоблюватимуть своє місто, щоб отримати подарунки

08 грудня 2015, 20:00

P4У Золотоноші започатковують щорічний міський конкурс “Новорічне диво”, за результатами якого місцеві діти матимуть нагоду отримати подарунки у вигляді безкоштовних екскурсій. Ініціатори – міська рада та депутат ради обласної Віктор Полозов, інформує Золотоноша.

За задумом організаторів - мета такого конкурсу - підтримка місцевої молоді та розвиток потенціалу. Також однією з основних цілей стало долучення громади до святкового прикрашення міських парків та скверів.

Ініціатива проводитиметься у двох номінаціях та вікових категоріях. Дітлахи віком від 5 до 12 років виготовлятимуть новорічні прикраси. А старші юнаки та дівчата (13-17 років) змагатимуться у конкурсі на кращу дизайнерську годівничку, котрі, за задумом, прикрасять усі зелені зони міста.

Авторські прикраси просять надавати до 16 грудня, а годівниці – до 22-го. Адресат та місце для довідок – міський відділ культури, офіс якого знаходиться у будівлі МБК. Серед основних вимог до конкурсантів – оригінальність, водостійкість та розмір від 25 до 40 сантиметрів.

Для переможців конкурсу проекту будуть організовані безкоштовні екскурсійні поїздки.

Нагадаємо, у новорічну ніч золотонісцям роздаватимуть подарунки.

Коментарі

Вгору