Золотоніська “Ліга сміху” вирушає у подорож до Карпат (відео)

25 червня 2017, 10:15

Торішні відвідини Говерли за участі трьох сотень містян залишилися в пам’яті учасників назавжди. Проте ті емоції і той запал ще влітку минулого року свідчили про одне – та поїздка точно не була останньою. Як і минулого разу, головним чинником подібного масового дозвілля стала місцева "Ліга Сміху", котра наприкінці травня завершила свій вже другий сезон. Захід, що має на меті благодійні цілі у вигляді допомоги землякам, котрі опинились у скрутному становищі, не може не завершитись масштабним єднанням в українських Карпатах, пише "Золотоноша".

Як і торік золотонісці разом вирушають на захід України. Централізовано і згуртовано. Головна мета – проведення Суперфіналу між переможцями нинішнього та попереднього сезонів "Ліги Сміху". У двобої серед мальовничих гір зійдуться команди “На лабутенах” (викладачі Технікуму ветеринарної медицини) та “Активія” (збірна освітян міста). Крім того, свої номери поза програмою покажуть й інші команди-учасники Ліги.

Тим часом, учасники Суперфіналу, активно готуючи свої виступи, встигли записати відео-прев’ю свого мега-батлу, запрошуючи вболівальників до мальовничого карпатського містечка. Наразі вже, разом з учасниками сезону "Ліги Сміху", вболівальниками та тими, хто виявив бажання, нараховується близько 300 потенційних учасників масового виїзду.

Долучитись до поїздки можна скориставшись телефонами /067/ 336-66-05 та 5-21-72 (гаряча лінія міського голови).

Програма поїздки:

29 червня о 20:00 – виїзд з міста. Збір на центральній площі міста.
30 червня - прибуття до Яремче, розселення, відпочинок. Індивідуальні екскурсії містом. Адаптація та акліматизація. Справжня вечірня ватра.
1 липня – автобусні екскурсії навколишніми туристичними об’єктами, друга – суперфінал "Ліги Сміху" в тамтешньому Будинку культури.
2 липня – масове підкорення Говерли.
3 липня – від’їзд, автобусні екскурсії дорогою додому.

Коментарі

Вгору