Золотонішець вчинив бійку з працівниками місцевої школи-інтернату

04 квітня 2016, 14:10

300_200_1459513138597849001459513138

До центру технічного обслуговування Управління поліції охорони надійшов сигнал «тривоги» з санаторної школи-інтернату у місті Золотоноша. На місці події працівники групи реагування виявили місцевого мешканця 1979 року народження, який спровокував та вчинив бійку з персоналом навчального закладу.

Неадекватність поведінки та зовнішній вигляд затриманого викликали підозру у старшого наряду групи реагування поліції охорони. Тому правоохоронці здійснили детальний огляд прилеглої території та особистий огляд затриманого, і виявили у нього двохкубовий шприц з рідиною світло-жовтого кольору. А відтак, на місце події відразу було викликано слідчо-оперативну групу поліції.

Як пояснив затриманий, він прийшов до інтернату з метою вирішення питання про зарахування на навчання дитини його знайомої. За версією працівників інтернату, затриманий прийшов у інтернат, замкнувся у туалеті і намагався там «заправитись» дозою із шприца. Підтвердили слова персоналу і неабияк перелякані побаченим діти.

Наразі в Золотоніському відділі поліції повідомили, що поки на порушника було складено адмінпротокол за дрібне хуліганство, яке після висновків експертизи залишків речовини із вилученого шприца може бути доповнене набагато серйознішою відповідальністю. Триває слідство.

За інформацією прес-служби Управління поліції охорони в Черкаській області

 

Коментарі

Вгору