Золотоніський ліцей виборов золоту медаль на міжнародній освітній виставці

15 березня 2019, 17:32

Золотоніський ліцей виборов золоту медаль на міжнародній освітній виставці

Золотоніський професійний ліцей взяв участь у Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка цими днями проходить у Київському палаці дітей та юнацтва. Колектив та учні освітнього закладу не лише отримали новий досвід, а й привезли додому золоту медаль.

Нагороду ліцеїсти вибороли в одному з тематичних конкурсів виставки «Впровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій  – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів».

- Ми представили напрацювання нашого навчально-практичного центру швейного напрямку, які виготовили наші учні та випічку на Великодню тематику, теж виготовлену учнями-кондитерами, - розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Золотоніського професійного ліцею Світлана Плаксій. – Крім того, оскільки виставка тривала три дні, кожного дня ми намагалися відправити і нових учасників, аби охопити якнайбільше учнів та членів нашого колективу».

Золотоніський ліцей виборов золоту медаль на міжнародній освітній виставці

Організація і проведення виставки належить компанії «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Серед учасників заходу – освітні заклади всіх рівнів акредитації, наукові установи, навчально-методичні центри, закордонні заклади освіти, міжнародні освітні агенції та інші.

- Наш заклад вже не перший рік бере участь у таких всеукраїнських виставках. Це не тільки дає змогу представити ліцей на всеукраїнському рівні, а ще й обмінятися досвідом, почерпнути сучасних навичок викладання та розвитку освітніх інновацій. Приємно, що і цього року, як і попередні, ми показали гарний результат. Вважаємо, що маємо ділитися освітніми досягненнями, бо це крок до інноваційності та розвитку освіти. Вдячні за допомогу в організації нашої поїздки народному депутату Владиславу Голубу, який вже не вперше допомагає нашому закладу,- говорить директор ліцею Костянтин Короткий.

Золотоніський ліцей виборов золоту медаль на міжнародній освітній виставці

Цьогоріч, за поданням нардепа, Золотоніський професійний ліцей отримав понад 200 тис. грн з фонду соціально-економічного розвитку, які були направлені на розширення матеріально-технічної бази закладу, зокрема, і центру швейного напрямку.

Вгору