Журналіст у соцмережі обурився чисткою черкаських доріг (відео)

15 березня 2019, 16:53

Черкаський журналіст у соцмережі обурився станом чищення доріг (відео)

Черкаський журналіст та громадський активіст Вадим Комаров оприлюднив відео, де після проїзду автомобіля "Scandia", який чистить дороги, на вулиці залишився бруд. 

- Ось так у нас сьогодні чистять вулиці. Хрещатик — Святотроїцька о 14 год. 52 хв. Ось я демонструю якість очищених доріг цією машиною, - написав Вадим Комаров.

Натомість директор підприємства "ЧСУ-525", яке здійснює утримання доріг в місті, Андрій Бортник у коментарі виданню "Про все" розповів, що аби повністю прибрати вулицю від бруду, така автівка має пройти від 5 до 10 циклів, тож імовірно, що черкащанин побачив якийсь із проміжних етапів чищення.

- Спочатку вулиця розчищається трактором зі щіткою, потім бруд вивозиться навантажувачем, далі "Scandia" проводить від 5 до 10 циклів і лише після того здається. Виконані роботи перевіряє представник міськвиконкому Сергій Отрешко. Ми щоквартально здаємо прибрані після зими вулиці, - зауважив Андрій Бортник.

За словами директора підприємства, очищувати вулиці у Черкасах розпочали цього понеділка. Про точну дату завершення робіт поки говорити зарано, адже все залежить від погодних умов. Зазвичай весь процес триває близько місяця.

Зауважимо, що з міського бюджету на літнє утримання доріг міста виділено 10 мільйонів гривень.

Коментарі

Комаров сказав:

Порядок утримання територій, закріплених за об’єктами благоустрою
https://www.lutskrada.gov.ua/pages/poriadok-utrymannia-terytorii-zakriplenykh-za-ob-iektamy-blahoustroiu

Вгору