Золотоніські спеціалісти стажуються у німецькій лабораторії

10 вересня 2019, 09:32

Днями до Німеччини відправилася золотоніська делегація у складі першого заступника міського голови Олега Масла, директора комунального підприємства «Міськводоканал» Сергія Кузнєцова, технолога Тетяни Поліщук та спеціаліста управління економіки і водночас перекладача Вадима Дзюбана.

Двоє з них перебуватимуть там 9 робочих днів. Зокрема, Олег Масло та Сергій Кузнєцов побували у лабораторії доктора Бернда Мертнера, ознайомилися з процесом відбору проб і проведення лабораторних досліджень якості скидів, питної води тощо. Детально вивчати німецький досвід залишилася Тетяна Поліщук, яка безпосередньо проводить аналіз скидів міських очисних споруд.

Керівництво Золотоноші налагодило дружні партнерські відносини з німецьким містом Плауен. Під час останнього візиту делегації з Німеччини на чолі з мером міста Ральфом Обредорфером намітили подальші кроки співпраці. Зокрема, доктор Бернд Мертнер – досвідчений фахівець з екологічного стану землі та водойм - запропонував допомогу у проектуванні місцевих полігонів твердих побутових відходів та проходженні практичного навчання золотоніських спеціалістів за кордоном.

Він організував відвідини комунальних очільників Золотоноші до Прибалтики, де працює сміттєпереробний завод – одне з його дітищ. Аналогічних підприємств у країнах Заходу – багато, але був обраний найприйнятніший варіант, враховуючи ще й близьке географічне розташування до України та мінімальний мовний бар’єр.

Коментарі

Вгору