“Знищували бійців “елітного” підрозділу”: тероборонівець з Черкащини про бої біля Вугледару

13 лютого 2023, 11:00

Олександр з позивним "Танкіст" у тероборону потрапив, як і більшість побратимів, в лютому 2022 року. Свій позивний він отримав через те, що воював на початку АТО мехводом у Першій танковій бригаді. Після звільнення жив із родиною та працював в рідному Чорнобаї. Сам Олександр працював на будівництві, дружина - в торгівлі, син Влад - студент черкаського коледжу.

У січні цього року "Танкіст" та його підрозділ тримали позицї в районі Вугледару. Там тероборонівці і познайомилися з "легендарною" тихоокеанською морською піхотою.

- Ну, як познайомилися… щільним вогнем знищили з десяток морпєхів тільки під час того, як ті намагалися висадитися поруч з їх позиціями. А потім, під час бою, залишили ще з десяток в якості чернозему для української землі. "Танкіст" у зіткненні з ворогом поводився сміливо та впевнено. Його дії стали прикладом для менш досвідчених побратимів, які заразилися його азартом та разом знищували бійців "елітного" підрозділу із Владивостоку. Попри чисельну перевагу ворога, тероборонівці відбили усі атаки і не дали взяти себе в оточення, - повідомляють на сторінці 118 окремої бригади територіальної оборони.

- Чого я такого зробив? Усі хлопці гідно билися, - каже "Танкіст" після інтерв‘ю.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору