ЗНО 2016: особливості проведення

17 березня 2016, 19:24

зно

Міністерством освіти і науки визначено деякі особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2016 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і вступить в силу після реєстрації в Міністерстві юстиції, повідомляє osvita.ua.

Документом визначено, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2016 році буде проведення період з 5 травня по 10 липня.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більше ніж з чотирьох навчальних предметів.

У програму проведення ЗНО включені тести по 12 навчальних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також тести з іноземних мов - англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури (українська мова), а також з математики або історії України (період ХХ - початок XXI століття) будуть зараховані як результати державної підсумкової аттестаціі освітнього рівня повної загальної середньої освіти.

Тестування в 2016 році буде проводитися за програмами ЗНО, які були затверджені в минулому році.

Нагадаємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться в квітні 2016 року.

2 квітня 2016 буде проведено пробне тестування з української мови та літератури. Наступної суботи, 9 квітня, відбудуться пробні тестування з інших предметів - англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови та хімії.

Коментарі

Вгору