“Змусьте чиновників працювати”: батьки просять відновити роботу гімнастичного комплексу “Спартак”

02 вересня 2019, 17:02

Сьогодні, 2 вересня, всі навчальні заклади Черкас святкують Перший дзвоник. Але КДЮСШ "Спартак", що проводить свої заняття у приміщенні колишнього кінотеатру "Мир", так і не розпочав навчальний рік. 

11 місяців тому відбулося урочисте відкриття оновленого закладу, але станом на сьогодні він, виявляється, не введений в експлуатацію, - кажуть батьки вихованців.

360 дітей, що займаються тут гімнастикою, можуть залишитися без занять спортом, а тренерський склад не допущений до роботи і залишається без заробітної плати.

Директор спортивної школи стверджує, що вже 11 місяців як закінчився ремонт гімнастичного комплексу, але діти тут займатися спортом не можуть, бо заклад не зданий в експлуатацію через тяганину з документами.

- Це злочин проти дітей. У департаменті освіти кажуть, що у всьому винен директор закладу, як замовник послуг. Мене змусили підписати акт про те, що я маю кошторисну документацію і повинна здати її в департамент архітектури для введення об'єкта в експлуатацію, - говорить вона. - Проте в мене таких документів не було, вони мали бути в департаменту освіти, який проводив тендери і все організовував. Через той підписаний акт департамент відхрещується від відповідальності. Ми звернулися до підрядника, взяли документацію і здамо її завтра в департамент архітектури.

А от батьки юних спортсменів налаштовані рішуче, ладні були і вулицю переривати. Однак зрештою написали звернення до президента Зеленського й міського голови Черкас Анатолія Бондаренка та збирають підписи, аби ті допомогли їм вирішити цю проблему.

Черкащанка Галина Сало розповідає, що коли її дочка не займається гімнастикою, то вона робить сальто та різні вправи дома на дивані.

"Вона стрибає по квартирі й намагається тренуватися, але це ж небезпечно. Ми хочемо, щоб дитина була в безпеці, адже вона звикла бути активною, проте немає змоги займатися в нормальному залі", - говорить мама Галина.

Галина Волинець має трьох діток і двоє з них займаються спортивною гімнастикою, до того ж роблять це безкоштовно, адже вони багатодітна родина.

"Моїй Альоні 7 років, чотири з них вона присвятила гімнастиці і вже має третій дорослий розряд, готується отримати другий", - розповідає черкащанка.

Сама Альонка каже, що їй подобається займатися, хоч і важко.

У свою чергу директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Сергій Воронов у коментарі нашому виданню розповів, що заклад не введений в експлуатацію, бо десь «загубилася» проектна документація замовником і отримувачем якої є директор КДЮСШ «Спартак», на що є відповідні документи.

"Департамент сьогодні звернувся до правоохоронних органів із метою розпочати розслідування і нехай вони встановлюють хто її отримував і де вона знаходиться. За наявності ПКД (документації) будівля зможе бути введена в експлуатацію і займатись у ній буде цілком реально", - додав він.

Коментарі

Юрий Петров сказав:

Раньше бы /при “патриотах”/ списали бы на происки Путина,”вийну” и “агрессора”,а теперь на кого свидомо-гидную бездеятельность и расхлябанность спишите?

иван сказав:

без свободы не обошлось

Вгору