Зірковий танцівник із Черкас провів руханку в прямому ефірі (відео)

21 травня 2020, 23:00

На Черкащині триває тижневий фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» в межах проєкту «DО like OLYMPIANS». Щодня кожен охочий в прямому ефірі може долучитися до руханки. «Зірковим» гостем третього дня фестивалю став Максим Оробець – майстер спорту України міжнародного класу з фітнесу, чотириразовий чемпіон Світу, переможець понад 100 міжнародних змагань з хіп-хоп, хореограф всеукраїнського рівня, учасник багатьох телевізійних проєктів.

Він презентував нескладні активні вправи, аби кожен міг їх повторити та зарядитися бадьорістю на цілий день.Організаторами заходу виступили відділення НОК України в Черкаській області, Черкаський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

Стартує зарядка щодня о 10-й ранку. Стежити за тренером та виконувати ранкові вправи можна зі сторінки відділення НОК України в Черкаській області в Фейсбук в реальному часі – відбувається пряме включення.

Переглянути та виконати руханку можна й пізніше – за відеозаписом. Зазначимо, першою учасницею фестивалю, яка провела зарядку в понеділок, стала Анастасія Ісаєнко. У вівторок свою руханку пропонував Віктор Синьогуб.

Коментарі

Вгору