Зірковий черкащанин розповів про життя в Канаді

12 квітня 2019, 23:03

Зірковий черкащанин розповів про життя в Канаді

Відомий ведучий з Черкащини, а також від недавніх часів ще й пародист Володимир Остапчук поділився на своїй сторінці в "Інстаграм" сімейними фото.

На них він позує разом з дружиною Оленою, донькою Емілією і сином Еваном-Олександром. Обличчя хлопчика, якому нещодавно виповнився один рік, батьки поки приховують.

Остапчук також розповів цікаві факти про Канаду (ціни наведені в американських доларах для зручності, 1000 канадських доларів - 750 американських). Зокрема, він зазначив, що за статистикою середня заробітна плата в Торонто - це 3 000 - 3 500 доларів, а мінімальна - 2 300.

- З цінами на житло в Торонто зашквар. Будинки в хорошому районі від 800 тис уе, квартири на дві спальні - від 450 тис уе. В інших регіонах набагато дешевше, але там зашквар з погодою.Є гарний Ванкувер, але там ще дорожче, - написав Володимир Остапчук.

А от оренда житла - від 1500 американських доларів.

- Продукти трохи дорожче, на 15-20%, але думка, що тут все «пластикове» - неправда.  Все дуже найс. У ресторанах ціни на 30-40% вище, й взагалі рестікі нервово курять в стороні в порівнянні з Україною. Сервіс, смак, ціна, інтер'єр - Україна - це Європа, - написав ведучий.

Зірковий черкащанин розповів про життя в Канаді

За його словами, одяг дорожче, ніж в штатах, дешевше ніж в Європі.
⠀⠀
- Медицина безкоштовна, але дантист і окуліст не входять. Ми платимо 70 уе в місяць за страховку. Торонто дуже дороге місто, але двіжушне. Такий собі Нью-Йорк на мінімалках. Вартість життя для сім'ї в районі 3-4 тис уе. Щоб так, без напрягу. Навчання безкоштовне. Всякі танці / теніс / arts - в районі 250 уе в місяць, - зазначив Володимир Остапчук.

Також ведучий зізнався, що ніколи б не проміняв каву, приготовану в Україні, на канадську. Також він розповів про привітність жителів Торонто та високий рівень життя.

Нагадаємо, родина Володимира Остапчука проживає у Канаді, але часто відвідує Україну.

Читайте також: Зірковий черкащанин зняв пародію на кліп MARUV.

Поділитись

Коментарі

иван :

патриот

Ольга :

Як кажуть, “із язика зняли” – перша думка була, що усім розповідає про патріотизм, зі сцени вчить життю, а сам тихенько влаштував родину у Канаді. Готує тепле місце, “если что”?)))

мотя :

ага . ви тут хоч поубивайтесь . Люблю Вкраїну з того берега .

Вгору