Зірковий черкащанин представив кліп із Тіною Кароль (відео)

05 квітня 2019, 23:03

 

Тіна Кароль та «Бумбокс» представили кліп на дуетну пісню «Безодня». Ідея несподіваного дуету належить лідеру гурту "Бумбокс" Андрію Хливнюку. Про це повідомляє «ТСН».

Презентація пісні була незвичайною – в прямому ефірі, який вівся на Facebook гурту та в Instagram співачки "Бумбокс" і Тіна Кароль відповідали на запитання своїх підписників, які першими побачили кліп на нову пісню та почули живий виступ.

Пісня "Безодня" - це перший творчий тандем Тіни Кароль та гурту "Бумбокс".

Саундпродюсером пісні став Олег Аджикаев, а ідея несподіваного дуету належить лідеру гурту Андрію Хливнюку, який родом із Че:

- "Безодня" - не просто пісня, скоріше це сукупність двох різних світоглядів в одному цілому. Тіна Кароль змогла надати пісні саме те тембральне та емоційне забарвлення, яке я уявляв, коли писав її. Тіна одразу погодилася на дует, наша співпраця була невимушено легкою. Одна репетиція, одна сесія в будинку звукозапису. Місяць студійної роботи з аранжуванням, мастеринг в Сполучених Штатах і робота готова", - розповів Хливнюк.

Для самої Тіни Кароль "Безодня" стала першою дуетною піснею за всю її творчу історію:

- "Безодня" - це історія  зрілого кохання, історія в якій зустрілися двоє людей, і музика дає їм відповіді на всі запитання. Ця пісня близька мені за змістом, за духом, я з вдячністю прийняла запрошення Андрія Хливнюка заспівати в дуеті. У нас вийшло створити гарну оду про вічне - про кохання", - своєю чергою зауважила Тіна.

Режисером кліпу став Станіслав Гуренко. За його словами, на знімальному майданчику панувало повне взаєморозуміння

- Потрібно віддати належне витримці й професіоналізму гурту, Андрію й Тіни, кожен з них відчував пісню й точно знав, що потрібно робити на майданчику, без моїх режисерських підказок. Той самий момент, коли всі були на одній хвилі, - прокоментував режисер.

Зауважимо, що сингл   "Безодня" увійде  до майбутнього  альбому гурту "Бумбокс" під назвою "Таємний Код; Рубікон".

Поділитись

Коментарі

Вгору