В Україні знизили ціну на газ для населення

05 квітня 2019, 22:35

В Україні знизили ціну на газ для населення

НАК "Нафтогаз України" ще з 1 квітня 2019 року знизив ціну на газ для населення з 8,55 грн за кубометр до 8,38 грн за куб., тобто на 17 копійок за кубометр.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Ми вже виконали сьогоднішнє доручення прем'єр-міністра і з 1 квітня продаємо газ населенню за ціною нижче 8,55 грн", - йдеться в повідомленні.

Населення, яке купує газ напряму в "Нафтогазу", з початку квітня купує газ на 17 копійок дешевше.

"В березні компанії Нафтогазу скористалися привабливою ринковою ситуацією і закупили достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи. Враховуючи це, "Нафтогаз України" знизить ціну на квітень для своїх побутових споживачів в Кіровоградській області та інших регіонах на 2%. Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів "Нафтогазу" складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м", - йдеться у поясненні.

Водночас, промислові споживачі "Нафтогазу" купуватимуть газ, на умовах попередньої оплати, за ціною 5990 грн/тис. куб. м.

У компанії зазначають, що їм вдалося знизити ціну на газ за рахунок зниження власної маржі.

 

Черкащанка сказав:

А я думаю, скільки ж мені “не достає”, щоб розрахуватися за газ – виявляється, аж 17 копійок за куб!)) Ну як можна називати “зниженням ціни на газ” такий мізер??? То 8 грн. до пенсії добавляли і називали це “підвищенням”, тепер “знизили” ціну на газ на 17 копійок і по усім ЗМІ це подають як щось величне.. Це знущання, а не зниження.

Вгору