Зірковий черкащанин поділився своїми батьківськими інсайдами (фото)

22 березня 2019, 23:01

Номінант премії "Тато року 2019" Володимир Остапчук поділився своїми батьківськими інсайдами. Про це пише сайт «viva.ua».

Черкащанин вважає, що бути батьком - це любити дитину, навіть якщо вона подряпала твою машину. Адже речі - швидкоплинні, образа - надовго.

- Це проводити вечір з друзями в барі й телефоном робити уроки з дитиною. Важливо не приділяти весь свій час чаду, а показувати - що він/вона шалено важливий/важлива у твоєму житті, - говорить Остапчук.

На думку зіркового ведучого, краще віддати дитину не на карате/танці/теніс, а до бабусі на літо. Володимир Остапчук говорить, що система освіти будується на тому, що дитину треба "напихати" знаннями і що раніше, то краще. Але малюк повинен вирости щасливим, а не дресированим комком неврозів.

- Не давайте дитині «найкраще». Ось ви посадили перед екраном, все - тепер світ навколо ніщо порівняно з мультиком. Ви дали їй картоплю фрі - вітаю, забудьте про нормальну їжу, - говорить Остапчук і радить батькам перестати виховувати дитину, адже вона все одно виросте такою, як ви. Натомість  себе змінити можна.

Коментарі

Вгору