Зірковий черкащанин озвучив український мультфільм

18 грудня 2019, 23:04

Шоумен із Черкащини Володимир Остапчук озвучив серію мультика знятого на основі бестселеру "Книга-мандрівка. Україна"

Ця серія присвячена українській художниці Марії Примаченко, яка все життя ходила на милицях, але "літала" у власній уяві. За місяць - 12 січня - родина художниці та вся країна відзначатимуть 110 річницю із дня її народження.

- Тому разом з Іреною Карпою, яка також родом із Черкащини й написала сценарій серії про Марію Примаченко, ми спробували відтворити чудернацький всесвіт творчині. Історію художниці розкажуть її яскраві, дивакуваті та дуже веселі творіння. Вони точно знають, як творчість Марії врятувала її родину від голодної смерті, як її роботи вразили митців на Всесвітній виставці у Парижі та чому Примаченко з родиною так і не евакуювали після трагедії на Чорнобильській АЕС. А говоритимуть звірі з цього світу голосом телеведучого Володимира Остапчука, - йдеться в описі до серії.

«Книга-мандрівка. Україна» — перший український мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах. Героями й героїнями мультсеріалу є всесвітньо відомі українці й українки, пам’ятки та події.



Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору