Зіркова черкащанка розповіла про незвичне ім’я своєї дитини

11 березня 2019, 23:03

Зіркова черкащанка розповіла про незвичне ім'я своє дитини

Відома психолог та учасниця проекту "Танці з зірками-2018",  Наталія Холоденко розповіла у своєму Instagram, що народила дівчинку та назвала її Вів’єн, пише "1+1".

Психолог додала, що таке ім’я їй спало на думку спонтанно і батько дитини її підтримав. Окрім того, Наталія Холоденко поділилася подробицями пологів та першими днями життя з немовлям:

- Дівчинку я народила сама (не сурогатна матір). Назвали її Вів’єн - ні на чию честь, просто прийшло ім'я в голову, тато підтримав. Прізвище у неї татове, а не моє. Я свого прізвища не зміню ніколи (у мене прізвище мого тата). Няні немає, допомагає тато дитини і близькі друзі, хто під руку потрапить, - зазначила Наталія Холоденко.

Зіркова черкащанка розповіла про незвичне ім'я своє дитини

Фото з "Інстаграму" Наталії Холоденко

За її словами пологи були природні.

- Найстрашніше розклеїтись і виправдати це вагітністю. Тому тримаю себе в тонусі. Багато хто не вірить, що я була вагітною, та народила, тому що я постійно добре виглядаю і активна, - написала вона.

Зазначимо, що ім’я батька навонародженої Вів'єн Наталія Холодено ретельно приховує, як і другу вагітність, яку зірка також не афішувала до 9 місяця.

Нагадаємо, що зірковий психолог із Черкащини, ведуча шоу "Без паніки" на телеканалі "Україна", кандидат філософських наук і тренер особистісного зростання Наталія Холоденко стала матір'ю вдруге.

Вгору