Зі смілянського магазину поліція вилучила майже 300 літрів алкоголю

23 листопада 2021, 18:39

У смілянському магазині поліцейські задокументували факт незаконного продажу алкогольних напоїв. Порушнику загрожує штраф та конфіскація продукції. Правоохоронці склали протоколи та направили їх до суду.

18 листопада дільничні офіцери поліції разом з районними правоохоронцями під час відпрацювання Сміли в одному із магазинів задокументували факт незаконного продажу алкогольних напоїв. Загалом вилучили алкогольної продукції в кількості 325 пляшок, з них 13 пляшок пива та 10 Tetra Pak вина. Всього - 275 літрів.

На порушника склали два протоколи за ч. 1 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями й тютюновими виробами), а також ч. 1 ст. 164 (Порушення порядку провадження господарської діяльності) КУпАП.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини й грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору