Життя по-новому: переселенка розвиває власний бізнес на Черкащині

18 липня 2017, 09:46

Військові дії на сході країни змусили багатьох людей покинути рідні домівки і будувати життя на новому місці. Розуміючи, що самостійний пошук роботи не дає результатів, Владислава Козлова вирішила звернутися за допомогою до Катеринопільського районного центру зайнятості, повідомляє відділ організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ.

Дівчина, колишня мешканка Донецьку, має професійно-технічну освіту, декілька років працювала перукарем – здобувала досвід та опановувала тонкощі професії, але життєві обставини змусили її ризикнути та спробувати свої сили у новому виді діяльності –  власному бізнесі.

Після відвідування інформаційних семінарів «Як розпочати свій бізнес» та «Від бізнес ідеї  - до власної справи», пройшла професійну підготовку на курсах цільового призначення за програмою «Підприємництво та бізнес - планування», успішно захистила бізнес-план на тему «Надання перукарських послуг».

Владислава впевнена, що працездатність та висока якість послуг допоможуть їй знайти клієнтів та втілити  усе задумане у життя.

Дівчина радить усім, у тому числі й своїм землякам, які залишили свій дім, ніколи не втрачати надії, вміти аналізувати ситуацію і без страху рухатися вперед.

Підтримка фахівців центру зайнятості дала можливість повірити у власні сили та почати жити по-новому.

Вгору