Жителька міста Черкаси скаржиться на відміну маршруту № 15 (відео)

29 вересня 2014, 13:40

Відео - Антенна

З 8 вересня перевізник ДП «Чарз-авто» припинив перевезення черкащан на 15 автобусному маршруті. Тим часом у міськвиконкомі роз’яснюють, перевізник вимагає підняття тарифу. Однак йти на шантаж чиновники не планують. Кажуть, знайдуть інших, охочих працювати на цьому маршруті, підприємців, інформує vechirka.net.

— В угоді між виконкомом та первізником є пункт, який дозволяє у разі виникнення непередбачуваної ситуації, припинити перевезення. Це може бути негода, обвал дороги, затоплення тощо. Однак, перевізник ДП «Чарз-авто», який працює на маршрутах 12, 15, 20, 25, 31 вирішив, що скрутний економічний стан його підприємства – це і є непередбачувана ситуація. Тому він звернувся до нас і вимагає терміново збільшити тариф на його маршрутах на 50 копійок, а потім до економічно обґрунтованого за його розрахунками — 5,8 грн., інакше погрожує припинити перевезення. Якщо перевізник припинить роботу на цих маршрутах ми розірвемо з ним угоду, — розповідає головний спеціаліст управління транспорту черкаського міськвиконкому Віталій Москаленко.

Поки що йдеться про 15-ий маршрут. Однак перевізник попереджає, що 12-ий маршрут може чекати така ж доля. У міськвиконкомі запевняють: маршрути-відмовники виставлять на конкурс, а поки він триватиме віддадуть охочим на них працювати перевізникам.

Поділитись

Коментарі

Вгору