Перемогти на автослаломі у Кам’янці допоміг велосипед (фото)

29 вересня 2014, 14:22

1

У Черкаській області завершився п’ятий етап Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна». Етап проходив у Кам’янці та став передостаннім у серії.

За два роки існування автомобільної серії, у Кам’янці змагання були вперше. Якщо, скажімо, у Смілі, Черкасах, чи Каневі змагальна траса була для учасників вже звичною, то у Кам’янці пілотам довелося «освоюватися» на  новому місці. А це додало складнощів у подоланні фігури. Правила ж змагань незмінні – відмінне проходження фігури (маневрування між фішками) за найкоротший час. Перегони відбуваються у три заїзди. Переможців визначають у категоріях: передній та задній привід, і окремо – жіночий залік. Утім етап у Кам’янці став єдиним етапом, який проходив без жіночих екіпажів.

2

- Учасниками п’ятого етапу було дванадцять екіпажів, що значно менше, ніж на попередніх етапах. І взагалі відсутні жіночі екіпажі. Схоже, що цього разу дівчата вирішили бути не учасницями, а глядачами. Багато наших учасників були змушені пропустити етап через непросту ситуацію в країні, у тому числі і через подорожчання  бензину. Тому ми вдячні всім тим, хто таки зміг приїхати -  це черкаські спортсмени та пілоти із Кривого Рогу і Кіровограду, - розповідає організатор Національних змагань з автослалому Андрій Яроменко.

3

Хоч учасників було й небагато, але спортивне суперництво розгорнулося між ними запекле. Перше місце у категорії «передній привід» посів Андрій Яроменко, який був не лише організатором а й учасником змагань. А найкращим у категорії «задній привід» став Ігор Степаненко на яскраво-патріотичному ВАЗ 2101. Між іншим, до змагань Ігор готувався дуже незвично – фігуру відточував та запам’ятовував їздячи не на машині, а на… велосипеді.

4

- Машину завершив ремонтувати вже у день змагань, а тому фігуру тренував, їздячи на велосипеді, - розповів Ігор.

Окрім офіційних переможців, у Кам’янці обирали ще й екіпажі, які найбільше сподобалися глядачам. Кам’янськими улюбленцями стали – Андрій Гетьман та Ярослав Мороз. Андріїв «Форд» запам’ятався червоними маками, намальованими на автівці. А Ярославів «Запорожець» підкорив всіх неймовірним шумом двигуна та вщент спаленими шинами.

5

Фінальний етап Національних змагань з автомобільного слалому «Мирна країна – єдина Україна» пройде у Черкасах 18 жовтня. Наразі організатори визначають місце проведення фіналу.

6 7

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору