Жителям Черкас нагадують дотримуватися протиепідемічних вимог

25 жовтня 2022, 20:22

Ситуацію щодо підвищення рівня захворюваності коронавірусною хворобою на території Черкас та заходи з недопущення її поширення обговорили на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

За інформацією департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, станом на 24 жовтня у Черкаській області кількість виявлених хворих за тиждень становить 1084 особи, із них жителів Черкас – 346.

На сьогодні у закладах охорони здоров’я Черкас для можливості госпіталізації пацієнтів з підозрою та підтвердженим випадком гострої респіраторної хвороби COVID-19 розгорнуто 350 ліжок. Завантаженість ліжкового фонду нині становить 14,3%. У стаціонарних медзакладах перебуває 50 осіб (у т.ч. 8 дітей), із них жителів м.Черкаси – 16.

Амбулаторне лікування пацієнти та хворі на коронавірусну хворобу отримують в 5 центрах первинної медико-санітарної допомоги (скорочено ЦПМСД).

Триває щеплення населення Черкас вакцинами CoronaVac компанії Sinovac та Comirnaty компанії Pfizer/BioNTech у п’яти ЦПМСД та КНП «Черкаська міська консультативно-діагностична поліклініка».

Враховуючи це, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови Сергія Тищенка вирішила рекомендувати запровадження низки заходів у Черкасах. Керівникам підприємств – забезпечити дотримання протиепідемічних вимог (масковий режим, дотримання фізичної дистанції, дотримання правил особистої гігієни, користування антисептиками та ін.) у місцях масового перебування людей (ТРЦ, заклади торгівлі, громадського харчування тощо), інших соціально-важливих об’єктах та дотримання маскового режиму в громадському транспорті.

Також відповідальним підрозділам міської ради необхідно здійснювати профілактичні заходи у місцях перебування внутрішньо переміщених осіб. А департаменту охорони здоров’я – вжити додаткові заходи щодо проведення належної вакцинальної кампанії та максимального охоплення жителів Черкас щепленнями від COVID-19.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору