Жителі Ватутіного п’ятий місяць не можуть отримати інсулін (відео)

14 листопада 2018, 13:06

Жителі Ватутіного п'ятий місяць не можуть отримати інсулін (відео)

Жителі міста Ватутіне, які хворі на діабет, п'ятий місяць не можуть отримати інсулін. У місті проживає 160 діабетиків, але наприкінці жовтня безкоштовно медичний препарат в аптеці видали - сімнадцятьом. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "UA: Черкаси".

Зі слів першого заступника голови Ватутінської міськради, програму забезпечення інсулінозалежних людей держава профінансувала на 45 відсотків, решту мали сплатити із місцевого бюджету. Коштів на це місто не має, тож керівництво направили відкритого листа до Президента із проханням допомогти.

Тетяна та Володимир Поліщуки діабетики. Подружжя не може безкоштовно отримати інсулін в аптеці із червня.

- Уже 12 років хворію на діабет. Ну, я хочу сказати, що раніше отримували таблетки від цукрового діабету, а тепер не отримуємо, адже немає фінансування, - зазначив Володимир Поліщук.

Через ускладнення від цукрового діабету чоловікові 6 років тому ампутували праву ногу, а нещодавно й пальці на лівій нозі. Щомісяця родині доводиться витрачати більше двох тисяч гривень на інсулін.

У єдиній державні аптеці міста інсулін видають один раз на місяць. Отримують його перші 17 людей із черги.

- У мене чоловік сліпий та лежачий. Я чекала цілу ніч, аби отримати інсулін, - розповідає жителька м. Ватутіне Ольга Чабан.

Коментарі

Вгору