Жителі черкаського гуртожитку звинувачують ЖЕК у бездіяльності (відео)

11 лютого 2016, 20:02

Безымянный

Дірявий дах, запліснявілі стіни та гнилі труби. Жителі черкаського гуртожитку звинувачують місцевий ЖЕК у бездіяльності. Мовляв, квартплату сплачують у повному обсязі, натомість не отримують жодних послуг. А от балансоутримувач переконує – робить усе, на що вистачає грошей, інформує ЧСН.

Різнокаліберні кастрюлі і миски на підлозі та меблях – тут вже звичні елементи інтер’єру. Будь-які опади для цього гуртожитка, то справжнє випробування. Вода заливає три верхні поверхи.

Лілія Хома живе у гуртожитку із семирічним сином. Власним коштом зробила ремонт у кімнаті. Та через дірявий дах у кімнаті постійно тече вода.

Найбільше людей обурює бездіяльність служби утримання будинку. Адже квартплату мешканці сплачують у повному обсязі, натомість за свої гроші майже нічого не отримують.

А от у ЖЕКу виправдовуються – дах ремонтували три роки тому, щоправда спільно з мешканцями. Знову залатати діряву покрівлю обіцяють вже навесні, а решта – клопіт самих людей.

До 2019 року має вирішитись питання про передання горе-гуртожитку на баланс міста, тоді люди зможуть приватизувати свої кімнати і вже на правах власників розпочати капітальний ремонт своїх осель. Та чи не стане до того часу їхній будинок аварійним – питання відкрите.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору