Жителі Черкас просять встановити світлофор на перехресті вулиць Надпільна-Кривалівська

30 січня 2018, 14:56

На сайті Черкаської міськради з'явилася електронна петиція, у який міститься прохання встановити світлофор на перехресті вулиць Надпільна-Кривалівська.

"Відсутність світлофору на вказаному перехресті - болюча проблема. Цим переходом щодня користуються учні ФІМЛІ, ЗОШ №4, №20, неподалік садок, зупинка громадського транспорту, магазин та Речовий ринок. Перетнути дорогу надзвичайно важко: рух по Надпільній жвавий, від перехрестя з Пастерівською водії набирають швидкість і повіністю ігнорують "зебру" та знак пішохідного переходу. Сьогодні, 29 січня, на вказаному перехресті було збито людину", - йдеться у петиції.

Нік сказав:

Людина хай не роззявляє рота, і не кидається під колеса, тому що таких “правих”пішоходів який став на зебру і возомнив себе гарі потером що всі відразу йому поставали,приходиться відшкібати з асфальту,, я розумію що це територія пішоходів,але в першу чергу пішоход сам повинен дбати про власну безпеку,та правила пишуть що потрібно впевнитись(що попадеш) 😁,а потім кидатись під колеса.

Вгору