“Нехай хейтери зроблять те саме”: депутат Черкаської міськради віддав свій Infiniti на ЗСУ

28 червня 2023, 11:01

Депутат Черкаської міської ради Сергій Кудактін віддав власний автомобіль Infiniti QX56 для військових, які зараз перебувають на фронті. Позашляховиком чоловік користувався близько 5 років.

Віддати автівку депутат вирішив після зустрічі із черкаським військовим Яном Антонюком.

"В мене в родині було дві машини, - розповідає для Про все Кудактін. - Цією користувалася родина і я інколи. Я випадково зустрівся з Яном і виникла ідея, поки він був у відпустці, придбати і передати щось на підрозділ. Проте мали лише тиждень, за який би не встигли придбати і пригнати якусь іншу автівку. То я й запропонував свою. Я на ній їздив років 5. Це класна машина, рамна, потужна, але бензинова. Ян спочатку запитав у своїх, чи підійде, адже військовим для авто виділяють "солярку", а щодо бензину треба було уточняти. Але все вирішилося, то машина так на черкаських номерах і поїхала. Їм там потрібніше".

Чоловік запевняє, що повідомив у соцмережах про передачу автівки тільки після допису з подякою від Яна Антонюка. Політик каже, спочатку не хотів цю інформацію афішувати.

"У нас же як: не допомагаєш - поганий, допомагаєш - робиш щось не так, - розводить руками депутат. - Ян написав про цей момент. Люди почали запитувати в особистих повідомленнях, чи я справді віддав свою машину. То, щоб щоразу не пояснювати всім, вже і я написав пост. Мені все одно, хто там буде критикувати. Нехай хейтери зроблять те саме".

Сергій Кудактін пояснює, що іншого автомобіля не купуватиме. У нього залишився ще один позашляховик Toyota.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Шкода :

черкащан,тепер нову машину купить….

Василь :

Такое питання , а де він взяв таку автівку ? Мабуть за зарплату ?

Олексій :

Показуха

Петро :

Це старий Інфініті, не дорожче 12000 дол коштує ))

Уляна :

Петро, ти що з дуба впав? Які 12000?
Переглянь ціни на ці автівки! Від 25000 старт! Вона в нього упакована на всі 35000! Інфа – 100%!

уляна :

то покажіть і ви щось

Вгору