Журналісти “Про все” зберегли життя ялинці (фото)

23 грудня 2014, 19:37
IMG_1383

Фото Про все

У Черкасах вже активно готуються до новорічних свят. І перший крок до цього - купівля головного атрибуту свята - ялинки. Цьогоріч у моду входять  живі ялинки в горщиках, придбавши які можна зберегти життя зеленій красуні. Акцію з продажу ялинок та сосон у горщиках започаткували цьогоріч черкаські лісівники. Інтернет-видання "Про все" також приєдналося до цієї ініціативи, поставивши в редакції ялинку в горщику. Опісля новорічних свят редакційну ялинку журналісти висадять у відкритий грунт.

- Торік у нас була звичайна ялинка. Цього року ми вирішили відмовитися від живих ялинок та купити штучну. Але, публікуючи для наших читачів інформацію про акцію від лісівників "Я зберіг життя ялинці", наша редакція вирішила теж зробити добру справу і придбала ялинку в горщику , - коментує редактор новинної стрічки сайту Алла Мороз. - Приємно розуміти, що нам вдалося вберегти ялинку від вирубки. Сподіваємося, що таку ініціативу проявлять й інші черкащани.

Після новорічних свят журналісти вирішають, де саме висадити зелене дерево.

За інфорацією Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, цьогоріч черкащани залюбки купують саме ялинки в горщиках, хоча вони і дорожчі від звичайних зрубаних. Вартість ялинки в горщику від 140 до 180 гривень, у той час як зрубана коштує від 40 гривень і вище.

- У горщики висаджують стандартні новорічні деревця – близько метра заввишки. Їх вирощують на спеціальних новорічних плантаціях. Ледь не половина ціни – це вартість самого горщика, - повідомляють в управлінні.

Доглядати за ялинкою в горщику нескладно. Її варто поливати, як звичайну кімнатну рослину. Після новорічних свят, як не буде заморозків, її можна висадити у грунт. Якщо ж земля замерзне, висаджувати ялинку лісівники радять навесні. До того часу її можна зберігати на балконі.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору