Жуковська запропонувала створити центр стимулювання малого та середнього бізнесу

11 липня 2014, 17:38

Черкащина – це область, що знаходиться у тилу. І наше основне завдання – утримати економічну стабільність та забезпечити людей роботою, працюючи і за ті регіони, де зараз бойові дії. Поки що, Черкащина – дотаційний регіон, в якому більше 25 тисяч безробітних. Нам потрібна ефективна стратегія занятості. Вартість створення 1 робочого місця, у залежності від виду діяльності, коливається від 80 до 300 тисяч гривень. Таким чином, для вирішення проблеми безробіття в області – необхідно залучити до 7 млрд. грн. І такі гроші є.

Про це говорили на розширеному засідання Федерації роботодавців області, повідомила почесний президент ПАТ "Азот" Валентина Жуковська".

"Ми проаналізували усі проекти міжнародних фінансових інститутів для України. Зараз загальний потенціал інвестиційних пропозицій банків - біля 4 млрд. дол. Нам потрібно залучити хоча б 5% від цієї суми для вирішення проблем регіону. Але поки що, частка Черкащини у всіх цих проектах – мінімальна. Розпочати потрібно – з захисту вже існуючих інвесторів, з їх розуміння та підтримки.

Також присутніми була підтримана моя ідея створення центру стимулювання малого та середнього бізнесу. Вселяє надію, що голова обласної адміністрації Юрій Ткаченко намагається чути підприємців, розуміти їхні проблеми та вирішувати їх, незважаючи на персональні амбіції різних чиновників".

Вас манят загадки истории и невероятные факты? Тогда Вам к нам! Интересные факты о космонавтах и другие захватывающие материалы на vsefacty.com.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору