Жнива в “Урожаї”: зібрали ранніх зернових більше, ніж торік

22 вересня 2023, 09:30

У ТОВ «НВФ «Урожай» компанії МХП підбили підсумки жнив ранніх зернових. За інформацією аграріїв, залікова урожайність озимої пшениці становить 7,98 т/га, озимого ріпаку - 4,61 т/га.

«Це найбільша урожайність за історію підприємства», - коментують в «Урожаї».

- Завдяки відповідальному ставленню наших працівників до виконуваної роботи, технологіям точного землеробства та підбору сортів урожайність у 2023 році є вищою за минулорічну. Приміром, на  окремих полях урожайність ріпаку становила 59,82 ц/га, - зауважує директор підприємства Олександр Воскобойнік.

Разом з тим, аграрії вже закладають урожай 2024 року – посіяли озимий ріпак, а нині триває посівна озимої пшениці. До речі, її площу цього року збільшили на 382 га і планують засіяти 6859 га. Максимально важливими в посіві є добірне насіння. «Урожай» - одне з небагатьох агропідприємств Черкащини, яке має власну станцію насінництва, де готується добре відкалібрований, якісний посівний матеріал. Слід зауважити, що станція обладнана передовими зерноочисними машинами і сепараторами та керується із планшета. 

- Водночас ми не збавляємо темпів. Вже приступили до збору пізніх зернових – соняшника та кукурудзи. Зокрема кукурудзу зібрали з площі понад 2 500 га, середня врожайність становить 111 ц/га. Наше завдання зібрати урожай без втрат і забезпечити високу якість зерна.  Значну роль в цьому відіграють зернозбиральні комбайни, обладнані набором картографування урожайності від провідної платформи точного землеробства Climate FieldView. Дані одночасно збираються з усіх машин і зберігаються в обліковому записі. Далі ці дані дадуть змогу масштабувати проєкт Digital Farming на всі полях підприємства, - повідомив Олександр Воскобойнік.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору