Жінки Умані – не повії: від депутата Кнесету вимагають вибачень

14 червня 2015, 13:00

izrus

Кандидат в міські голови Умані Людмила Дашицька відповіла депутату Кнесету Мейрав Міхаелі на її заяву про те, що паломники їдуть до Умані як секс-туристи. "Досить ображати жінок України, не судіть про них по собі!", - заявила вона.

Про це повідомляє ізраїльський сайт ІзРус.

Кандидат в міські голови Умані Людмила Дашицька, відповіла депутату Кнесету Мейрав Міхаелі ("Сіоністський табір") на її скандальну заяву про те, що хасидскі паломники їдуть до Умані як секс-туристи, щоб спати за гроші з українками.

"Вам не слід судити по собі про інших жінок. Вам не слід судити про країну, якої ви не знаєте, про її народ, про жінок України. Адже ви навіть погано уявляєте собі своїх братів хасидів. Втім, можливо вам доводилося спілкуватися з далеко не найкращими з них, тому у вас настільки хибні уявлення ", - заявила Дашицька.

Вона підкреслила, що заява депутата Кнесету ображає уманчанок.

"Жінки Умані важко працюють, захищають країну, ростять дітей, а не задовільняють хасидів в борделях. Наскільки я чула, депутат Міхаелі називає себе феміністкою. Тоді незрозуміло, звідки у неї така замшіла антифеміністська пиха проти жінок нашого міста ?! Негативні стереотипи - як правило, є проявом невігластва. Не знаю, чи була вона в Україні, але в нашому місті точно не з'являлася. Я пропоную Мейрав Міхаелі вибачитися, а після вона може приїхати в наше місто на святкування Рош Ха-Шана або в будь який інший час. Я готова особисто зводити її до могили великого праведника. І якщо вона не вміє молитися згідно з вимогами іудаїзму, то я беруся навчити. Заодно проведу лікнеп по основам фемінізму проти негативних стереотипів. І поєднаєм прогресивне з традиційним ", -зауважує Дашицька.

Кандидат у мери міста, державний нотаріус і керівник кількох громадських організацій, Дашицька, уродженка Умані, вже багато років займається питаннями, пов'язаними з перебуванням паломників і проблемами міжетнічних відносин у період свят.

"У нас унікальне місто - тут на паломництво прибувають не тільки брацлавські хасиди, а й православні християни і католики. Коли в нашій країні почалася війна, багато жінок пішли на фронт. У бойові частини, медиками, волонтерами. Вони допомагають країні. Для багатьох молодих уманчанок приклад молодих ізраїльтянок, які служать в армії, є зразком для наслідування. Поважаючи релігійні почуття ортодоксальних паломників, на період їх перебування в місті, уманчанки одягають закритий одяг і намагаються менше з'являтися в районі, де проживають хасиди. А твердження Міхаелі - говорять більше про неї саму, ніж про наше місто. Нехай приїжджає до нас на єврейський новий рік. Вона зможе побачити, як працює охорона району і відчути на собі ефективність "поліції моралі" паломників. А потім пускаючи робить публічні заяви і оцінки. Ну а зараз жінки і чоловіки Умані вимагають публічних вибачень. Втім, на відміну від цієї депутатки, ми не будемо судити про єврейський народ по дурості однієї депутатки ", - додала Дашицька.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Антон :

С этими грязными немытыми животными женщины могут спать только за очень большие деньги…но учитывая чтои они скупердяи то скорей всего дрочат в палатках )))

Вгору