Жінка відомого черкащанина вперше заговорила про зради чоловіка

29 січня 2020, 23:03

Фото з мережі

Ексдружина відомого уманчанина Олена Войченко розповіла про складне життя із зіркою. Вона емоційно відповіла на його пост і натякнула на причину розриву. Про це йдеться у матеріалі "ТСН.Гламур"

За словами жінки, шлюб із Володимиром, єдиним чоловіком, якого вона кохала, вже досить давно не був ідеальним. Переломним моментом у стосунках пари став конкурс "Євробачення-2017", ведучим якого він тоді став. Саме тоді він відчув неабияку самовпевненість у собі і почав зраджувати.

- Це величезний стрибок у популярності, причому в міжнародній. Коли увага з усіх боків, і не тільки від жінок, а й від чоловіків. Нарешті я такий класний, всі побачили. Ага, жінки, ні, ця вже не потрібна, і ця вже не потрібна. Нова, стара - жодна не потрібна. Мені ніхто не потрібен, тому що я крутий, - поділилася Олена в програмі "Зірковий шлях".

Саме в цей період Остапчук заявив дружині, що йде до іншої жінки.

- Він тоді сказав мені: "ні я хочу змінити своє життя кардинально, піти до іншої людини". Але потім пройшло буквально два тижні і йому перехотілося, тому що вже цього теж не хочеться. І це не хочу, і це не хочу. А тут і Мухаммед пише, то може я Мухаммеда хочу? Ну, тобто ось в такому форматі. І в якийсь момент, напевно, все-таки зрозумів, що хочу родину. І на цьому етапі я сказала: "Ок, таке може бути, я таке допускаю, що людина може помилятися, робити помилки", - зізналася колишня Остапчука.

Войченко тоді пробачила чоловікові зраду та навіть згодом народила йому сина Евана з надією, що це скірпить їхні стосунки. Однак, як виявилося помилялася.

- Йому хотілося свята у всіх його проявах. І в реалізації себе, демонстрації себе без обтяження якимись обов'язками або рамками. Навіть на відпочинку з місячною дитиною він міг розвернутися і піти. Коли я якось сказала про те, що, може, варто приділити увагу і допомогти мені, людина не розуміла цього ніколи. І не розуміє зараз. А що таке? Я хочу погуляти, хочу насолоджуватися життям, у мене одне життя. Я хочу, я не нагулявся. Так, мені подобаються різні жінки. Хочу різних жінок. А що в цьому такого?, - зі сльозами на очах розповіла ексдружина Володимира.

За словами Олени, в той період вона дізналася і про інші неодноразові зради чоловіка. Вона помітила в телефоні чоловіка, як він спілкується з іншими жінками, що її неабияк шокувало.

Войченко також заявила, що наразі у її ексчоловіка з'явилася постійна фаворитка.

Олена також повідомила, що на сьогодні їй живеться не досить легко, оскільки Володимир допомагає не регулярно. Вона вимушена працювати перекладачем, щоб утримувати сім'ю.

- Володимир не готовий допомагати з нянею ні за яких обставин. Я намагаюся працювати і максимально заробляти. Поки мені це вдається, тримаюся на певному рівні. Намагаюся якось балансувати, - розповіла Войченко.

Читайте також:“У клітці” – черкаський ведучий про розлучення

Коментарі

Вгору