Жашківчанин отримав понад 200 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу

27 березня 2023, 22:24

Щоб придбати новий апарат для медичного центру, жашківчанин скористався програмою «єРобота: власна справа». Минулого року запрацювала урядова програма «єРобота: власна справа», в рамках якої громадянам пропонують отримати кошти на старт або розвиток бізнесу.

Цією програмою скористався керівник Центру відновлення здоров’я «DENIS», що у Жашкові, - Денис Голобородько. Чоловік не тільки підприємець, він також і фізичний терапевт із досвідом роботи в сфері травматології та реабілітації.

Торік, щоб розширити коло послуг, він скористався грантовою програмою. Прописав бізнес-план, пройшов перевірку ділової репутації банком та співбесіду з фахівцями Черкаського обласного центру зайнятості. Отримавши 244 грантових тисяч гривень, придбав сучасне професійне реабілітаційне обладнання. Зокрема, унікальний апарат ударно-хвильової терапії, що допомагає у лікуванні ряду захворювань без хірургічного втручання.

Однією із умов отримання мікрогранту було створення двох робочих місць. Команду досвідченого керівника доповнили бухгалтер та медсестра.

«Я радий, що скористався такою можливістю. У планах й надалі розвивати свій бізнес та підтримувати економіку країни», - зазначає Денис Голобородько.

Щоб взяти участь у програмі «Власна справа» урядового проєкту "єРобота" надсилайте заявку та бізнес-план через портал Дія https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Отримати консультацію щодо мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу можна за тел.: 0931617861 або на каналі онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/Pidtrimka_klientiv

За інформацією Черкаського обласного центру зайнятості

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору