Жадан і Собаки вперше дали концерт у Черкасах

19 грудня 2017, 15:46

Сергій Жадан із гуртом «Жадан і Собаки» нарешті, за десять років існування, завітали до Черкас. Цим концертом команда "Гайда" поставили завершальну крапку в фестивально-концертному сезоні 2017 року.

У двогодинну програму увійшли кращі пісні - від моменту створення гурту й до крайніх треків. Суботній вечір зібрав у собі все краще, що лише може трапитись на рок-концертах. Від слему, текстів напам’ять, скандувань назв улюблених пісень, до танців із фронтменом посеред публіки, кількох пісень на біс й невимовної вдячності гурту до фанів.

Організатори поділились власними враженнями:

-  Цей концерт по праву можна назвати кращим, із тих, за які ми коли-небудь брались. Більше того – один із найліпших, на яких доводилось бувати. Чудовим було все – від інтро до останніх акордів. Музикантів приємно здивувала публіка, вони й не очікували на таку віддачу…

Гостинність черкащан неабияк потішила учасників гурту, тому можна із впевненістю сказати – команда «Гайда» привезла їх до Черкас не востаннє. Черкаси були і передостанніми у турі й залишили приємні враження на завершальному етапі. Попереду на гурт чекає мінімальний відпочинок і виступи за кордоном.

За повідомленням організаційного комітету "Гайда".

Коментарі

Вгору