Землі в районі “Поляна” привласнили незаконно, – висновок Держсільгоспінспекції

25 серпня 2015, 11:03

3499

Державна інспекція сільського господарства в Черкаській області підтвердила незаконність передачі 44 земельних ділянок приватним особам 2009 року. Про це йдеться у відповіді інспекції на запит Черкаської міської ради, яке є у розпорядженні vikka.ua.

"Земельним кодексом України не передбачено надання земельних ділянок фізичним особам на підставі укладання договорів про інвестиційну діяльність", – ідеться у документі.

Нагадаємо, земля в районі "Поляна" потрапила у приватні руки у 2009 році. Кілька тодішніх депутатів міськради або ж наближені до них люди підписали інвестиційні угоди із КП "Черкасиінвестбуд", на балансі якого й перебували земельні ділянки. Фактично, так вони отримали їх у власність безкоштовно.

Майже всі "власники" землі за цей час устигли перепродати землю третій особам. Однак жодних договорів купівлі-продажу з ними не укладалося, оскільки відбувся лише перепродаж права укладати інвестиційні угоди. Тепер люди, що перекупили права, просять мера Черкас підписати договір суперфіції, оскільки без нього не мають законного права на будівництво.

Коментарі

Вгору