Здійснюють тиск на підприємців: черкаські податківці попереджають про шахраїв

09 травня 2023, 15:44

На території Черкаської області знову активізували свою діяльність невстановлені особи, які здійснюють шахрайські дії щодо підприємців та прагнуть збагатитись у незаконний спосіб.

"Продовжує надходити інформація від суб’єктів господарювання області, які скаржаться, що до них телефонують та надсилають повідомлення через месенджери невстановлені особи, які представляються посадовими особами ГУ ДПС у Черкаській області або довіреними особами таких посадовців. Злочинці здійснюють психологічний тиск на підприємців, щоб незаконно заволодіти грошима під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій, уникнення проведення перевірок тощо). Також, останнім часом шахраї пустили в хід погрози, зокрема і фізичного насилля щодо суб’єктів господарювання", - зазначають у пресслужбі відомства.

Після відповідної «обробки» підприємців, аферисти пропонують їм перерахувати гроші на карткові рахунки різних банківських установ України.

Останні спроби ошукати платників податків зафіксовано з таких телефонних номерів: (096) 966-33-96 та (097) 088-59-56.

Такі дії кваліфікуються як шахрайство та умисна дискредитація податкових органів. Головне управління ДПС у Черкаській області наголошує, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатися до платників з подібними проханнями.

Тих, хто постраждав від дій аферистів, просять повідомляти про це в поліцію за номером 102, або в Головне управління ДПС у Черкаській області - (0472) 33-91-27 чи писати на офіційну електронну адресу відділу з питань запобігання та виявлення корупції ck.szvk@tax.gov.ua.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору