В Оршанці збудують храм Православної церкви України

23 листопада 2021, 20:39

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал - майора Ігоря Момота спорудять храм Православної Церкви України.

21 листопада 2021 року у день Собору архістратига Михаїла та інших небесних сил безплотних відбулося освячення хреста та закладення капсули на місці будівництва Свято-Михайлівського храму.

До святкової події долучились начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба, керівництво Черкаської області та міста, депутати Черкаської обласної ради, представники ветеранських та волонтерських організацій, які є ініціаторами спорудження святині в Оршанці.

Храм святого Архистратига Божого Михаїла має стати священним місцем пам’яті про військовослужбовців Державної прикордонної служби України та всіх воїнів, що поклали своє життя за нашу свободу й суверенітет, а також місцем подяки тим, хто стоїть на сторожі незалежності України.

Під час заходу відбулося доведення наказу Голови Державної прикордонної служби України про присвоєння чергових військових звань (посмертно). Урочисто вручили погони членам сім’ї прапорщика Сергія Єпіфанова та старшого солдата Павла Лазаренка.

За інформацією пресслужби Черкаської єпархії Православної Церкви України

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору