Збройний напад та опір поліції: стали відомі подробиці стрілянини на Черкащині

21 березня 2017, 10:58

Про стрілянину між злочинцями та поліцією, що сталася на Черкащині, стали відомі перші подробиці. Спецоперація поліції та спецпідрозділу КОРД по затриманню злочинного угруповання відбулася у селі Гельмязів Золотоніського району. Про деталі надзвичайної події vikka.ua стало відомо із власних джерел у правоохоронних органах.

"Близько 21:00 19 березня троє чоловіків здійснили розбійний напад на будинок місцевого жителя. Злочинці були озброєні. Приблизно через годину, при спробі затримання співробітниками поліції, розбійники почали чинити опір. Під час затримання один зі злочинців отримав вогнепальне поранення, в результаті якого помер вже у лікарні. Двом іншим злочинцям вдалося втекти", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 20 березня про стрілянину між поліцією та злочинцем  повідомив у Twitter директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. При цьому деталей пригоди не оприлюднив.

"Висновок один можна зробити вже: стріляти по поліцейським – прямий шлях туди, звідки можна не повернутися. Перевірено одним із цих зухвалих розбійників", – додав він.

Вгору