Збільшили штрафи за відмову ветеранам у проїзді

08 жовтня 2019, 18:39

Штраф за безпідставну відмову ветерану в проїзді у транспорті збільшено до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це повідомляють у Міністерстві у справах ветеранів.

Депутати проголосували за проект Закону про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову у пільговому перевезенні окремих категорій громадян.

Відтепер за безпідставну відмову у перевезенні водій транспортного засобу або компанія-перевізник повинні будуть сплатити штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Раніше сума штрафу дорівнювала 8 неоподаткованим мінімумам.

«Звісно, що це не вирішить питання відмов остаточно, адже тут важливу роль відіграє людський фактор. Та разом із тим, саме на цей фактор може вплинути відчутне збільшення штрафу, а відповідно суми, з якою йому доведеться попрощатись в разі відмови везти безкоштовно, зокрема ветеранів», - зауважила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору