Завтра з 8 ранку збираються перекрити трасу Черкаси-Умань

03 травня 2015, 17:55

Завтра в районі села Тальянки, Тальнівського району Черкаської області з 8.00 години ранку буде перекрита траса Черкаси-Умань, повідомляє УНН.

Відповідне оголошення зроблено Тальянківською сільською радою. Зокрема, громадян закликають “без гострої необхідності не виїжджати з села і заздалегідь подбати про вчасне та безпечне повернення”.

Як пояснила в.о. голови Тальянківської сільської ради Наталія Лірник, сільська рада не є ініціатором перекриття траси.

“Це не є рішенням сільської ради, нас попередила Зеленківська організація, що буде проведена акція і перекрита траса. Ми турбуємося за наших жителів, тому зробили оголошення”, — пояснила Н.Лірник.

На уточнююче питання, чи є така акція правомірною, в.о. сільського голови відповіла, що сільська рада виявилась заручником ситуацїї.

“Якщо адміністрація в курсі і міліція в курсі, то нас ставлять до відома. Нас ніхто не питав, чи хочемо ми цього, чи ні”, — сказала вона.

Разом з тим, в Черкаській обласній міліції повідомили, що будь-яке перекриття траси є незаконним і карається відповідно до законодавства.

“В разі такого перекриття, однозначно будуть виїзжати співробітники міліції і говорити з тими, хто вчиняє такі дії, аби вони розблокували трасу. Законом не передбачено перекриття руху. За це передбачена відповідальність”, — заявили у міліції.

Поділитись

Коментарі

Вгору