Завтра претенденти на посаду начальника управління культури складатимуть іспит

30 липня 2014, 17:15

 

Завтра державний іспит мають складати претенденти на посаду начальника управління культури. Це Бобошко Ірина Іванівна, Власов Олексій Анатолійович, Осипенко Наталія Сергіївна.

"Якщо маєте інформацію щодо їхньої діяльності - просимо надислати сюди або на нашу скриньку [email protected] Водночас ще раз підкреслюємо, що конкурси в ОДА відбуваються з порушеннями нормативно-правових актів, а також принципів прозорості та демократичності. Стосовно цього вже направлено звернення до прокуратури області", - повідомляє Черкаський громадський люстраційний комітет у Facebook.

Поділитись

Коментарі

культура сказав:

Шановні керівники! Ми не хочемо дивитись на непрозорість і закритість конкурсів!
Навіщо гратися в котів і мишей?
Ви не маєте права допускати до конкурсу кандидатур без освіти! Чуєте не маєте!
Зрозуміло, що лобіюються ті кандидатури, які вам потрібні1 І взагалі відомо , хто буде! То який же це конкурс! Це цирк після Майдану!

допрацювались сказав:

Ваш малюнок до статті не підлягає дійсності! Яка це люстрація??? Знову протягують цю бездару Осипенко, проти якої виступали працівники культури!!! Зміни приходять на гірше! А Осипенко це та спеціалістка – мадістка, яка як і всі прислужувала У попередньо влади! Нормальні зміни прийшли?

ОПА сказав:

НІХТО НЕ ЗДАТЕН НАВЕСТИ ПОРЯДОК І ПРИЙТИ ДО СПРАВЕДЛИВОСТІ!
НІЯКІ КОМІТЕТИ БЕЗСИЛІ, КОМІСІЇ ДОМОВЛЕНІ, висувають людей зовсім не компетентних, які тільки їм потрібні!!!

СОВІСТЬ сказав:

ІНТЕЛІГЕНЦІЮ ЧЕРКАЩИНИ КИНУЛИ… ПРОВЕЛИ, ЯК ПОДОБАЄ!

ЛЮСТРАЦІЯ КАРАУЛ сказав:

ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ВЖИВАЙТЕ ЗАХОДИ, А НЕ ЛИШЕ МАЛЮНКИ ПІДБИРАЙТЕ, БО НАСПРАВДІ КУЛУАРНІ КОНКУРСИ І НАПЕРЕД ВИЗНАЧЕНІ КАНДИДАТУРИ – ЦЕ НЕ ЛЮСТРАЦІЯ! НЕ ТІШТЕ СЕБЕ ІЛЮЗІЯМИ…..

іспит сказав:

Олексій Власов – киянин, бізнесмен, виконавчий директор міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”, продюсер багатьох проектів, пов’язаних з мистецтвом та культурою. Освіта вища. Має рекомендації від Смілянської народної ради, редакції Київського бюро радіо “Свобода”, від засновників конкурсу “Коронація слова”, фонду “Мистецька скарбниця”, від національної спілки кінематографістів, Національної спілки письменників України, Черкаської організації НСПУ, фонду “Тодось Осьмачка”, письменниці, нардепа Марії Матіос”.
Бобошко Ірина Іванівна – начальник відділу культури, заступник голови ради Смілянської міської ради Черкаської області.
Наталія Осипенко – працівниця управління культури Черкаської ОДА у часи Януковича-Тулуба. Відповідної освіти не має. Має лише педагогічну освіту.Про неї все читайте тут. http://provce.ck.ua/nachalnykom-upravlinnya-kultury-oda-hochut-pryznachyty-neosvichenu-chynovnytsyu/
Що тільки про Осипенко не пишуть, а вона все одно “лизе”.

проходимцы сказав:

НА ЦЬМУ САЙТІ ВСЕ ПРО ІСПИТИ http://www.oda.ck.ua/docs/rozp/2014/113k.pdf-як гвалт підняли по культурі то тоді згадали що існують іспити ще з 2011 року.А хто їх здавав? Чи можно нам пересічним громодянам бути присутніми на іспиті.Чи тут так як в вищах “тихо идуть экзамены”-идуть очень тихо.Проходят проходимцы??? Но мы будем посмотреть.

Мара сказав:

В культурі на сьогодні відбувається період застою! Коваль знову протягує кандидатуру, Яку йому хочеться!

культура сказав:

Коваль не прислухається до думки керівників закладів культури! Знову робить по-своєму! веде далі нечесну гру…

Вгору