Завдяки народному депутату два медзаклади Христинівщини поповнились апаратом УЗД та кардіографом

28 січня 2014, 17:12

Днями народний депутат України Антон Яценко подарував Христинівській районній лікарні апарат УЗД, а Христинівській підстанції швидкої допомоги, яка базується в смт Верхнячка і обслуговує 9 сіл району, портативний кардіограф.

Дитяче відділення Христинівської районної лікарні отримало довгоочікуваний апарат ультразвукової діагностики, який буде здійснювати обстеження дітей з міста Христинівки та Христинівського району.

- Для нас це довгоочікувана подія. Через нестачу коштів лікарня не мали можливості придбати такий необхідний медичний прилад. Апарат буде знаходитися в дитячому відділені лікарні та здійснюватиме обстеження дітей з міста та району. Апарат портативний, тому при необхідності ним зможуть користуватися фахівці з кардіологічного та реанімаційного відділення лікарні, - зазначає головний лікар Христинівської районної лікарні Валентин Яковенко.

Крім того, вчора, помічник народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова передала лікарні 15 каністр для утилізації шприців.

Раніше Христинівська районна лікарня отримала від Антона Яценка депутата 6 лікарняних ліжок, 2 матраци, 8 інвалідних візків, 2 інвалідні стільці, 1 крісло для перевезення хворих та 2 електронні прилади для вимірювання серцебиття плоду.

А Христинівській підстанції швидкої допомоги, яка знаходиться в смт. Верхнячка і обслуговує 9 сіл району (с. Пеніжкове, смт. Верхнячка, с. Багачівка, с.Углуватка, с. Зоряне, с. Чайківка, с. Мала Іванівка, с. Веселівка, с. Вербувата) Антон Яценко подарував портативний кардіограф.

- Такий компактний кардіограф допоможе швидко отримати точну інформацію, відзначаючи навіть незначні зміни роботи серця, а сам процес знімання кардіограми на цьому апараті займає зовсім небагато часу, - розповідає фельдшер швидкої допомоги Світлана Мельничук.

Крім того Антон Яценко передав дільничній лікарні медичний інвентар. Так, вчора, помічник Антона Яценка Ірина Плетньова від народного депутата передала Верхняцькій дільничій лікарні в смт. Верхнячка у подарунок 10 каністр для утилізації шприців.

Нагадаємо, що одразу після обрання Антона Яценка народним депутатом України одним з перших його кроків стало створення соціального проекту «Здоровим має бути кожен».

За минулий рік в рамках проекту було надано допомогу біля 5000 жителям округу. З них понад 3000 осіб пройшли безкоштовне медичне обстеження, їм була надана консультативно-діагностична допомога, 1500 людям Антон Яценко допоміг пройти необхідний курс лікування, а 200-м мешканцям, за підтримки народного депутата, була надана невідкладна хірургічна та інша допомога.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору