Губернатор вважає причетними до штурму ОДА місцевих опозиціонерів

28 січня 2014, 16:44

Голова Черкаської обласної адміністрації Сергій Тулуб вважає, що до невідомих радикальних активістів, які шутрмували ОДА, причетні місцеві опозиційні лідери.

Про це він заявив сьогодні під час прес-конференції.

- Їх, наприклад, очікували тут керівник обласної організації "Батьківщина" Анатолій Бондаренко або той же Олександр Радуцький (депутат Черкаської міськради – ред.), який зараз є ярим представником на цьому тлі. І багато біля них ще було таких людей. Наприклад, Булатецький з групою. Тому як тут сказати, чи мають вони відношення чи ні. Я вважаю, що мають. Я вважаю, що це була загальна спланована акція місцевих опозиціонерів і з Києва активної групи, які тільки для цього приспособлені, - зазначив очільник області.

За його словами, особи, які штурмували адмінбудівлю, були спеціально підготовлені та готували цю акцію завчасно.

- Я побачив, що це люди треновані, спеціально підготовлені та загартовані. Вони мали при собі спеціальні засоби (коктейлі молотова, шумові гранати тощо). Кого заарештували з учасників цих акцій?! Половина з них - представники Тернопольської, Київської, Львівської областей. Чого вони сюди приїхали о 24.00?! - поставив риторичне запитання губернатор.

Поділитись

Коментарі

панас сказав:

акція спланована вами, за допомогою ваших провокаторів. Ви вдало провернули акт знищення документації, та підставили Автомайдан.

Язвига сказав:

Та шо ви таке кажете, то всьо кляті провокатори… Як в тім анекдоті, “а ще ті гади Вам, мосьпане, в штани на@@@ли”

Лаврентий Августович сказав:

цей гіндон мубуть хоче стати двічі героєм України… самі спланували, самі і відбили атаку 🙂

Вгору